Image

Долучайся до
ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ
поки молодий !

ТРИ ПРИЧИНИ ПОБУТИ ВОЛОНТЕРОМ

Причина №1. Винятковий досвід.

Завдяки волонтерству ти відкриєш для себе неформальну освіту та опануєш практичні навички. Ти сам обираєш ту спеціалізацію, в якій бажа\ш себе спробувати.Адже волонтери відвідують чи організовують освітні лекції та конференції, беруть участь у соціальних проектах та івентах, ведуть сторінки у соцмережах, спілкуються з учасниками та гостями подій тощо - це шанс здобути soft skills.

Більше того, досвід волонтерства - запорука хорошого резюме (CV). Cтуденти, які хочуть вступити до зарубіжного вузу обовязково повинні написати про свій благодійний досвід. Волонтерство для викладачів вузу і для роботодавців часто є індикатором громадської позиції і активності кандидата, підтверджує його високу ініціативність і вмотивованість у роботі.

Причина №2. Багато корисних знайомств.

Нетворкінг, або мережа корисних знайомств - це неабияка перевага волонтерства. Соціальні проекти, події, конференції завжди організовують та відвідують цікаві люди і ти отримаєш можливість познайомитись з ними. На заходах можна зустріти майбутнього роботодавця, викладача ВНЗ або навіть своє кохання. Тож добровільно витрачати час на допомогу іншим корисно як для власного іміджу, так і для розширення кола знайомств.

Причина №3. Самореалізація.

Згідно з дослідженнями Harlow and Cantor 1996 року, волонтерство співвідноситься з почуттям особистої важливості та задоволенням від життя. Магатма Ґанді говорив, що найкращий спосіб знайти себе - зосередитись на допомозі іншим. Як тільки ти вперше реалізуєш свій проект - ти захочеш це повторити. Подібне відчуття радості складно з чимось спутати.

Тож не втрачай можливість, волонтерство чекає на тебе!

Image

Віра Дмитренко, педагог
Моя історія волонтерства:

Якщо я можу щось робити- я роблю. Знаю точно, що сидіти не буду. Якщо це праця на благо громади, то тим більше. Я можу збирати сміття на березі річки і отримувати задоволення від навколишньої краси. Можу ходити із скринькою фонду громад "Рідня" і збирати кошти для якогось проєкту. Можу продавати булочки, бо треба зібрати кошти, щоб купити потрібну річ воякам на фронт. Я багато чого можу...Я не можу сидіти без роботи. Що би я не робила- я бачу в цьому сенс, бачу користь. Це моє покликання, бо я - волонтер! Спілкування з людьми, кожен реалізований проєкт на користь громаді є найбільшим задоволенням для мене. Дякую "Рідні" та "Майдану Стрийщини" за можливість бути потрібною людям.
Image

Тарас Сорочак (художник, поет)
Моя історія волонтерства:

У 2019 році я звернувся у благодійний фонд "Рідня" щоб отримати грант на свою ідею. Після перемоги у Конкурсі проєктів моя ідея - пересувна виставка історії грошей стала реальністю. За час мого спілкування з цим фондом я зрозумів, що мої цінності, світогляд,  збігаються з місією фонду. Тож без роздумів відгукнувся на пропозицію стати волонтером. Я не обмежився роллю низовика, який обслуговує стаціонарну благодійну скриньку, але долучаюся до подій, які творить фонд, зокрема, провів майстер клас по створенню картини - образу святого Миколая спільно з дітьми - сиротами, що був подарований дітям - сиротам у м. Миколаєві, їздив на форум організаційної спроможності у Київ, де отримав нові знання про благодійність та започаткував дружбу з цікавими людьми. Бажаю фонду успішно йти до своєї мети!

Адреса
м. Стрий, вул.Народна 8
Львівська область, Україна
Email: bfridnya@gmail.com
моб. 096 551 2247