Image

Про фонд

"Будьмо багаті на добрі справи!" - під таким гаслом працюємо ми, благодійний фонд "Рідня". Робити добрі справи - це наша робота і ми любимо це робити. А ще нам вдається заражати цим людей, вчити їх це робити. Бо рано чи пізно людина задумається, а що я зробив доброго на цьому світі, кому я поміг. Людина, яка робить добру справу - вона здорова, вона радісна і щаслива. Від неї йде неймовріна енергетика, магнетизм. До такої людини тягнуться інші, хочуть бути з нею, їм комфортно. Не даром заграницею приділяють цьому увагу ще змалечку..

Історія Фонду
Благодійний фонд "Фонд громад "Рідня" заснований у 2011 році кредитною спілкою "ВИГОДА" та Стрийською єпархією УГКЦ метою якого було здійснення благодійної діяльності та розвитку міста. Вивчаючи досвід кращих фондів світу, ми вирішили працювати на принципах фондів громад, які гуртують різні зацікавлені сторони до вирішення місцевих проблем.

Територія діяльності фонду
Львівська область, м.Калуш (Івано-Франківської області), м.Бережани, м.Зборів (Тернопільської області)

Джерела збору коштів
Фонд використовує різноманітні форми залучення благодійних внесків - благодійні скриньки, іменні та корпоративні фонди, індивідуальні пожертви, набирання членства

Наша команда

Наглядова рада

Правління

Документи

Статут

Image

Адреса
м. Стрий, вул.Народна 8
Львівська область, Україна
Email: bfridnya@gmail.com
моб. 096 551 2247