Image

Про фонд

"Будьмо багаті на добрі справи!" - під таким гаслом працюємо ми, благодійний фонд "Рідня". Робити добрі справи - це наша робота і ми любимо це робити. А ще нам вдається заражати цим людей, вчити їх це робити. Бо рано чи пізно людина замислиться - а що я зробив доброго на цьому світі, кому я поміг?. Людина, яка робить добру справу -  здорова,  радісна і щаслива. Від неї йде неймовріна енергетика, магнетизм. До такої людини тягнуться інші, хочуть бути з нею, їм комфортно. Недарма за кордоном приділяють цьому увагу ще змалечку..

Історія Фонду
Благодійний фонд "Фонд громад "Рідня" заснований у 2011 році кредитною спілкою "ВИГОДА" та Стрийською єпархією УГКЦ з метою  здійснення благодійної діяльності та розвитку громад. Вивчаючи досвід кращих фондів світу, ми вирішили працювати на принципах фондів громад, які гуртують різні зацікавлені сторони до вирішення місцевих проблем.

Територія діяльності фонду
Львівська область, (Золочівський, Львівський, Самбірський, Стрийський, Червоноградський, Яворівський р-ни,  м. Бережани, м.Зборів (Тернопільської області)

Джерела збору коштів
Фонд використовує різноманітні форми залучення благодійних внесків - благодійні скриньки, іменні та корпоративні фонди, індивідуальні пожертви, набирання членства

Наша команда

Наглядова рада

Правління

Волонтери штабу гуманітарної допомоги "Рідня"

Волонтери

Документи

Статут

Image

Виписка з реєстру

Image

Рішення про неприбутковість

Image

Адреса
м. Стрий, вул.Народна 8
Львівська область, Україна
Email: bfridnya@gmail.com
моб. 096 551 2247