Вчимося об'єднуватися та взаємодіяти

Самоорганізація вимагає зрілості, відповідальності та самоусвідомлення. В цьому контексті ми, зокрема, маємо вчити людей жити, а не виживати. Вчити брати відповідальність за своє життя, життя своїх родин, життя своїх громад. Вчити вчитися та проявляти ініціативу. Вчити об’єднуватися та взаємодіяти заради спільного блага. Це теж вимагає зміни способу мислення, відкидаючи споживацькі стандарти “успішності” задля плекання духа свідомої солідарності у будуванні національного майбутнього.
 
Image
Фонд громад "Рідня" та Християнська служба порятунку запровадили спільну програму "Добрий господар" метою якої є набуття необхідного об’єму знань та практичних навиків в громадах для їх подальшого масштабування і відтворення, в результаті яких учасники набувають здатність забезпечувати свої сім`ї продуктами харчування, стають творцями свого майбутнього, своїх родин і громад, здобувають впевненість у собі, віру у добро та людей, стають соціально активними у своїх громадах та готовими безкоштовно передавати здобуті знання і практичний досвід іншим потребуючим і, таким чином, перетворюються у провідників добра та благополуччя. 19 серпня 2021 для представників Долинської громади на Івано-Франківщині проведено ознайомчу зустріч про можливості отримувати додатковий дохід від городництва на власній земельній ділянці.
Василь та Юля, фермерська сім'я з села Вівня на Стрийщині, ділилися своїм досвідом вирощування городини. Окремо було приділено увагу питанню економіки вирощування білої тичної квасолі яськи на присадибній ділянці. Спробували смачні страви з квасолі вміло зготовані Юлією. Закінчилася зустріч підписанням меморандуму про співпрацю Фонду громад "Рідня" з громадськими об'єднаннями Долинщини.

Надрукувати  

Адреса
м. Стрий, вул.Народна 8
Львівська область, Україна
Email: bfridnya@gmail.com
моб. 096 551 2247