Форум громадянського суспільства. Основний інстинкт.

  Благодійний фонд «Рідня» став учасником XI Форуму розвитку громадянського суспільства, який відбувся у  Києві 5 грудня – у Міжнародний день волонтера. Масштабний захід зібрав біля 1000 учасників з усієї України. Волонтери фонду презентували книжку «Батько Бандерів» автора Анатолія Бень та «Загадки для всіх» Романа Пастуха. Під час презентації було зібрано благодійні пожертви для ЗСУ у розмірі 9000 грн.
Image

«З першої хвилини повномасштабного російського вторгнення українці єднаються та проявляють мужність. Ми не лише безпосередньо боремося за наші цінності та незалежність, але й «голосуємо гривнею», збираючи кошти для волонтерських ініціатив» - підкреслив Голова Наглядової ради БФ «Рідня» Петро Маковський. 

Image

Реалізуючи проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», який фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії, впроваджується організацією "Пакт" і ГО "Гендерний креативний простір" вдалося зробити важливу річ-завдяки  12 волонтеркам зі Стрийщини приїхали до Києва на Форум розвитку громадянського суспільства та взяли участь у дискусійний панелі на теми адвокації інтересів громади перед владою щодо важливих локальних проблем, у тому числі гендерно спрямованих.

При підтримці представників фонду "Рідня" відбулося декілька обговорень із різними експертами та іншими зацікавленими сторонами. 

Особлива вдячність для Наталії Дмитрук-керівниці ГО “Гендерний креативний простір”, котра своєю системністю у здійсненні заходів зробила можливим цей захід.

Image

Святослав Сурма –адміністратор і координатор розвитку та інновацій фонду, відкрив дискусію на тему «Як благодійникам залишатися в тонусі, взаємодіючи з волонтерами, громадою, донорами та владою. У складі волонтерської делегації нашого фонду можна було зустріти представників громадських об’єднань: Фонд допомоги ВПО», ГО “Спілка солдатських матерів”, Ініціативна група с. Підгородці, Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»,  «Пріоритет 4.5.0», ІГ «Конюхівські газдині», 

Image

Форум громадянського суспільства став нагодою побачити сотні волонтерів з усієї України,  натхненних вірою у нашу незламність. Тож представники  фонду та волонтерський “батальйон” повертаються додому з новими ідеями та знаннями, які будуть використані у діяльності фонду “Рідня”  задля Перемоги над нашим одвічним ворогом!

Image

Надрукувати  

Адреса
м. Стрий, вул.Народна 8
Львівська область, Україна
Email: bfridnya@gmail.com
моб. 096 551 2247