Представлення програми «ДАРИ КАРПАТСЬКИЙ ПРАЛІСІВ»

News Перегляди: 196
Image
Image 
Конкурс проєктів від фонду Рідня що раз більше набирає обертів, сотні представників громад спільно діють на спільну перемогу над ворогом. Такий розмах проєктної активності є дуже позитивним в час війни. Тому діючий Штаб гуманітарної допомоги "Рідня", прийняв рішення мультиплікувати найкращі практики реалізованих проєктів на інші громади. Це, важливе завдання діючої Лабораторії Інновацій у фонді, реалізується через формування нової благодійної котрі програми розвитку економічної самоорганізації у громадах, створення основ для розвитку соціального підприємництва.

  Першою ластівкою стало розвиток благодійної підпрограми "Чаї Карпатських (пра)лісів", яка була презентована на Форумі Волонтерів у с. Коростів 29 липня цього року. Партнерами у цій підпрограмі стали наші старі приятелі - Християнська Служба Порятунку (Київ), котрі долучаються своєю капеланською службою до поширення цієї програми на громади в Карпатах, релігійна громада села Коростів під проводом невтомного отця Андрія Циба та ГО Сузір'я Коростові", очолюваного творчою особистістю Любомиром Шерстюком, які і згуртували громаду у проєкті, підтриманому Ріднею, на збір та переробку дикорослих трав та їх переробку, так в нові партнери - Національний природний парк "Карпатські Бескид", який очолює Василь Приндак і вже створив кооператив з фасування чаю на основі трав.Тепер для реалізації оголошеної підпрограми "Чаї Карпатських (пра)лісів" шукаємо активні громади в межах Карпат, котрі готові включитися до збору дикоростучих трав, їх переробки та створення спільнот економічної самоорганізації для отримання додаткових доходів.

  Свіже є перші кандидати на участь, оскільки підпрограма передбачає початкову фінансову підтримку від фонду для чого створено фінансовий резерв у "Рідні" на суму 150 тис. грн.

Чекаємо на небайдужих у осідку фонду на вул. Народній, 8, звертайтеся на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефонуйте 0965512247, Святослав Сурма.

  

ПОЛОЖЕННЯ  про благодійну програму «ДАРИ КАРПАТСЬКИЙ ПРАЛІСІВ»

Image
Надрукувати