Представлення програми «ДАРИ КАРПАТСЬКИЙ ПРАЛІСІВ»

Image
Image 
Конкурс проєктів від фонду Рідня що раз більше набирає обертів, сотні представників громад спільно діють на спільну перемогу над ворогом. Такий розмах проєктної активності є дуже позитивним в час війни. Тому діючий Штаб гуманітарної допомоги "Рідня", прийняв рішення мультиплікувати найкращі практики реалізованих проєктів на інші громади. Це, важливе завдання діючої Лабораторії Інновацій у фонді, реалізується через формування нової благодійної котрі програми розвитку економічної самоорганізації у громадах, створення основ для розвитку соціального підприємництва.

  Першою ластівкою стало розвиток благодійної підпрограми "Чаї Карпатських (пра)лісів", яка була презентована на Форумі Волонтерів у с. Коростів 29 липня цього року. Партнерами у цій підпрограмі стали наші старі приятелі - Християнська Служба Порятунку (Київ), котрі долучаються своєю капеланською службою до поширення цієї програми на громади в Карпатах, релігійна громада села Коростів під проводом невтомного отця Андрія Циба та ГО Сузір'я Коростові", очолюваного творчою особистістю Любомиром Шерстюком, які і згуртували громаду у проєкті, підтриманому Ріднею, на збір та переробку дикорослих трав та їх переробку, так в нові партнери - Національний природний парк "Карпатські Бескид", який очолює Василь Приндак і вже створив кооператив з фасування чаю на основі трав.Тепер для реалізації оголошеної підпрограми "Чаї Карпатських (пра)лісів" шукаємо активні громади в межах Карпат, котрі готові включитися до збору дикоростучих трав, їх переробки та створення спільнот економічної самоорганізації для отримання додаткових доходів.

  Свіже є перші кандидати на участь, оскільки підпрограма передбачає початкову фінансову підтримку від фонду для чого створено фінансовий резерв у "Рідні" на суму 150 тис. грн.

Чекаємо на небайдужих у осідку фонду на вул. Народній, 8, звертайтеся на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефонуйте 0965512247, Святослав Сурма.

  

ПОЛОЖЕННЯ  про благодійну програму «ДАРИ КАРПАТСЬКИЙ ПРАЛІСІВ»

Image

Надрукувати  

Адреса
м. Стрий, вул.Народна 8
Львівська область, Україна
Email: bfridnya@gmail.com
моб. 096 551 2247