Інтеграція ВПО в культурне життя Стрия

Image

  

 Туристичний інформаційний центр Стрия (Олександр Сікора), що спеціалізується на організації оповіщення туристів, мешканців Стрия про цікаві туристичні міста, події та заходи; розповсюдженні інформації, буклетів, візиток від партнерів – учасників даного проекту; розробці нових туристичних напрямків; розробці, друці та розповсюдженні туристичних мап, патріотичної сувенірної продукції не став осторонь проблем вимушено переселених осіб, тож вирішив включитись в їх інтеграцію в культурне життя Стрия. Одним з напрямків стала організація екскурсій по місту та Карпатському регіону, проведення зустрічей, екскурсій, майстер-класів, обмін культурною спадщиною між людьми з різних міст України.

         Було розроблено та виготовлено наглядну агітацію, прикраси ручної роботи, виготовлено сувенірну продукцію, яка стала маленькою винагородою для волонтерів Стрийського районного штабу гуманітарної допомоги «Клаптик Надії», ГО «Майдан Стрийщини», Штабу гуманітарної допомоги «Рідня», які щоденною працею наближали нашу допомогу. Окрім цього, прапорці з гербом Стрия помандрували разом з гуманітарною допомогою в різні міста України, нагадуючи їх мешканцям, що ми тут, в Галичині, пам’ятаємо та дбаємо про них. Патріотичні косички-обереги прикрасили руки наших захисників, серія прапорців з гербами міст нагадує нам географію наших перемог та трагедій – Буча, Ірпінь, Ізюм…

         Традиційна щорічна волонтерська проща ФГ Рідня до Унева, в якій брали участь й ВПО, зокрема, з Києва, також мала свій знак–оберіг –стрічку з пам’ятним написом про цю подію.


Надрукувати  

Адреса
м. Стрий, вул.Народна 8
Львівська область, Україна
Email: bfridnya@gmail.com
моб. 096 551 2247