Презентація культорологічного клубу

Рідня на Книжковій толоці у Стрию не пасе задніх, а ініціює знакову культорологічну подію. Запрошуємо небайдужих стриян та краєзнавців.

Цього року фонд долучився до традиційної Книжкової толоки організацією у суботу, 9 жовтня, у приміщенні виставкової зали Народного дому Стрия, презентацією культурологічного клубу "Галицьке Підгір'я". до створення якого спричинився. Планується цікава відкрита зустріч із науковцем та публіциста Олега Багана на тему: Стрийщина і Галицьке Підгір'я": історія, культура та спільність. Попередньо, вже відомим на Стрийщині вченим підготовлено цілий ряд досліджень зазначеного регіону, що активно публікується на Феqсбуці на сторінці клубу. Сторінку можна переглянути тут.

Цікава несподіванка буде чекати відвідувачів заходу, оскільки місцевий чиновник високого рангу Михайло Галущак, заступник голови Стрийської районної ради, за фахом історик та буде модерувати цю зустріч, демонструючи своє захоплення історією нашого краю та бачення його розвитку на майбутнє.

Учасниками обговорення стануть відомі на Стрийщині лідери громадської думки. Це Микола Закусов, стриєзнавець, плодовитий на важливі матеріали про Стрий та Стрийщину. Представник фонду "Рідня" Святослав Сурма, який вже більше п'яти років сприяє творенню активних громадян громад нашого регіону через проведення конкурсу проєктів та фінансування громадських ініціатив.


Надрукувати  

Адреса
м. Стрий, вул.Народна 8
Львівська область, Україна
Email: bfridnya@gmail.com
моб. 096 551 2247