ПОЛОЖЕННЯ
про благодійний пісенний марафон фонду громад “Рідня”

“Переспівай співаник “І у вас, і у нас хай буде гаразд”

  1. Опис завдань та головна ідея: фонд громад “Рідня” володіє співаником, який побачив світ у рамках II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок (далі Фест) за підтримки кредитної спілки “Вигода”. Велика частина співаника була подарована учасникам Фесту, представникам влади, синоду УГКЦ та іншим зацікавленим особам. Інша частина реалізовується за ціною 150 грн. Кошти від реалізації співаника поповнюють Неподільний фонд ФГ “Рідня”. Планується отримати 100 000 грн від реалізації співаника. Можна констатувати, що співаник викликає великий інтерес. Так,  він якісно упорядкований, він виданий на високому рівні, включаючи тексти пісень, ноти, якісь паперу, якість друку, кольорові фотографії.  Співаник потребує промоції, а поповнивши Неподільний фонд, ми можемо вийти на другий тираж цього чудового співаника із пропозиціями учасників марафону.  З іншого боку, фонд громад “Рідня”, згідно нашого стратегічного плану та операційного плану дій на 2018 рік, ставить собі амбітну мету – залучити до роботи фонду не менше 1000 волонтерів. Ось і виникла ідея пісенного марафону та поєднати роботу із активного залучення волонтерів у цікавій формі пісенного марафону- переспівай співаник “І у вас, і у нас хай буде гаразд”, який, можна вважати, розпочався м.Львові під час презентації книжки. Ця ідея є дуже пластичною і може дуже творчо реалізовуватися – колядки, гаївки у с.Великі Дідушичі, с.Конюхові та інших селах та містах, духовні пісні під час прощ до Унева і Зарваниці, пісні січових стрільців на г.Ключ, пісні УПА на г.Яворина та на бункері ГОСП біля г.Парашка, проспівування на Стрий-Ораганік-Фесті, участь наших воїнів, участь українців, наших друзів, представників кредитних спілок у США та Канаді, духовні пісні у виконанні духовних осіб, участь учнів, родин і т.п. І завершити цей марафон гала-концертом виконавців, які набрали найбільше “вподобайок” у соціальних мережах та залучили найбільше пожертв на Фонд. При цьому, ми плануємо залучити дуже знакові гурти і провести це у форматі благодійного концерту та поєднати із благодійним аукціоном проектів.  Фонд громад “Рідня” має достатню ресурсну базу для того, щоб максимально сприяти цьому, виконуючи своє головне завдання – залучення волонтерів, приятелів фонду та розвиваючи філантропію.
  2. Благодійний пісенний марафон започатковується як інструмент розвитку філантропії, залучення до доброчинності якомога ширшого коло осіб у світі та зібрати благодійні кошти у Неподільний капітал (ендавмент) фонду громад “РІДНЯ” через культурно-мистецьку акцію фонду в рамках Волонтерської програми на 2018 рік.
  3. У рамках благодійного марафону планується переспівати 321 пісню співаника та залучити до акції якнайширшого кола людей для популяризації української пісні через аматорське та професійне виконання пісень, опублікованих у співанику – «І у вас, і у нас хай буде гаразд!» (упоряд. Богдан Сидорак). – Львів: Світ, 2017. – 464 с.
  4. Очікуваним результатом проведення марафону буде налагоджена співпраця з багатьма партнерами фонду, створення його позитивного іміджу, сприяння формуванню волонтерського середовища та отримання коштів  для Неподільного капіталу фонду від жертводавців – не менше як 100 000 грн.
  5. Пісенний марафон офіційно стартував у с.Великі Дідушичі 21 січня 2018 року і триватиме впродовж цього року до подячної зустрічі преосв. Владики Тараса Сеньківа з волонтерами та учасниками марафону 15 грудня 2018 р.
  6. Для організації пісенного марафону від фонду “Рідня” створюється організаційний комітет (додаток 1).
  7. Основний принцип марафону – виконувати пісні (див. додаток 2 – перелік пісень)  акапельно чи з музичним супроводом, які містяться в співанику будь-якою кількістю виконавців, та зібрати якомога більше пожертв, які перерахувати на рахунок фонду громад “РІДНЯ” із приміткою “Пісенний марафон”  і передавати естафету не менше як одному колективу, особі, але не більше трьох.
  8. Приятелі фонду, волонтери, пересічні особи можуть долучатися своїми благодійними внесками до тих чи інших виконавців або тої чи іншої пісні та ставити на виконавця благодійні пожертви. При цьому благодійник перераховує кошти із поміткою “Пісенний марафон – для прикладу – у підтримку виконання пісні “Ой у лузі” або “Пісенний марафон-внесок за виконання пісня українцями США в Чікаго” і т.п. Окрім цього такий коментар можна буде зробити на YouTube каналі.
  9. Участь в акції можуть брати будь-які особи, колективи,  волонтери фонду “Рідня” та всі, хто бажає ними стати, які прийняли естафету. Реалізація естафети – виконання пісні відбуватися у будь-який творчий спосіб – самостійно, у колективі, із залученням широкого кола людей і т.п. Допускається повторне виконання однієї і тієї ж пісні або української пісні, яка не ввійшла у співаник, як виключення.
  10. Естафета може бути прийнята або відхилена протягом 7 днів. При цьому сторона, яка передала естафету, бере на себе обов’язок повідомити сторони, яким її передала. Сторона, яка прийняла естафету, але не має співаника, може замовити пісню із нотами, яка надсилається їй електронною поштою.
  11. Виконання співу фіксується як правило у прямому ефірі через ФейсБук та пересилається на сторінку Фонду громад “РІДНЯ”  із зазначенням від кого прийнята естафета, хто прийняв, яка пісня виконана, скільки благодійних внесків зібрано, кому передано естафету. Учасники марафону, які є зареєстровані у ФБ, вподобають сторінку ФГ “РІДНЯ” та підписуються на YouTube каналі.
  12. Під час виконання пісень проводиться відео- та фотофіксація на YouTube каналі фонду громад “РІДНЯ” для  створення фондом у майбутньому відеофільму та фотоальбому про цю подію. Свої враження учасників та слухачів записуються у “Журналі відгуків пісенного марафону”, який має два ідентичні варіанти – паперовий та електронний.
  13. Фонд громад “Рідня” веде рейтинг виконавців на основі зібраних пожертв, які постійно публікуються на сайті та сторінці Фейсбуку” та кількості вподобань на YouTube каналі.
  14. Після виконання всіх пісень Фонд громад “РІДНЯ”  проведе благодійний концерт виконавців, які набрали найбільший сумарний рейтинг за критеріями: (зібрані кошти та “вподобано”).
  15. Про етапи проведення Пісенного марафону, його учасників та переможців  буде розповідатися на офіційному сайті фонду www.ridnya.org.ua , його сторінці у Фейсбуці, YouTube каналі, а про фінансові підсумки – у звіті фонду за 2018 рік.


  Додаток 1: Склад організаційного комітету

  1. Богдан Сидорак, голова
  2. Святослав Сурма, координатор із розвитку
  3. Ігор Ковердан, координатор благодійних скриньок
  4. Іван Гарбовський, в.о. директора
  5. Олександра Павлюкович, головний бухгалтер

  Додаток 2: Перелік пісень співаника “І у Вас ,і у нас хай буде гаразд”

  Додаток 3: Про співаник. Слова упорядника. Наукова рецензія.

   

   

  Додаток 4: Перерахувати кошти у рамках Пісенного марафону

  Додаток 5: Придбати співаник

Категорії
Архіви
Серпень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Теги