ДЖАЗ-ВЕЧІРКА ТА БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН (25 травня)

Джаз, як відомо це вид музичного мистецтва, що виник у США серед пригнобленого, безправного негритянського населення, серед нащадків чорних рабів, насильно вивезених зі своєї батьківщини.

Нас, українців не вивезли всіх, але зробили рабами на своїй землі. Тепер, стаючи вільними, ми будуємо свій дім. Звуки джазу можуть нам нагадати часи боротьби з неволею і формувати довіру один до одного, вчитися спільно діяти для підтримки потребуючих.

Запрошуємо на чудовий вечір джазової музики від «Джаз-Львів-Квартет» під керівництвом Андрія Дулиша. Мистецька атмосфера надихатиме слухати і спілкуватися з цікавими людьми в розкішних умовах Підгорецького маєтку.

Буде нагода скуштувати запашної кави та фірмові тістечка від гостинних господарів стрийської мережі ресторанів «Опал», які відчинили нам двері для приємного проведення часу в день Вознесіння Господнього, 25 травня 2017 р.

Ми матимемо нагоду відтворити атмосферу доброзичливості та розкутості українських меценатів, яка вже була у нас, а зараз через століття буде відтворена та пригадувана нами.

Театральне дійство, у якому будуть залучені аматори, під керівництвом відомого режисера Андрія Юркевича розкажуть захоплюючі власні історії та мрії звичайних людей про своє життя. На диво, ці життєві історії не є пов’язані із скаргами, які властиві для невільних людей, а з бажанням робити маленькі корисні справи для ближніх, тим самим дбаючи про велике у житті.

Кожен з присутніх матиме змогу познайомитися із каталогом запропонованих п’яти проектів Благодійного аукціону та сформувати своє ставлення до побаченого та почутого. Буде запропонований легкодоступний спосіб голосування аукціонними векселями без готівкових коштів. Деталі проведення Аукціону кожен учасник отримає в роздаткових матеріалах. Активним учасникам – призи.

Вельмишановні добродії, пропонуємо спільно відновлювати культуру філантропії, діяти спільно з людьми, які нагороджені у 2016 році відзнакою “FIDE DIGNUS” (ГІДНІ ДОВІРИ), мати нагоду стати учасником творення нової України людьми готовими діяти заради зростання якості життя вільного народу.

Для участі у Джазовій вечірці – Благодійному Аукціоні заповніть будь ласка форму: АНКЕТА РЕЄСТРАЦІЇ

Організаційний комітет

Пишіть запити на скриньку: coor.ridnya@gmail.com, телефонуйте: 096 551 2247
та резервуйте можливість стати учасником цієї події року.