МАНДРИ УКРАЇНОЮ. ВЕЛИКОГО БАЖАТИ: ГО “ГОСТИНЕЦЬ”, м.НОВОЯВОРІВСЬК

16-17 березня 2017 року на запрошення колег із м.Новояворівська, громадської організації “Гостинець” (http://www.gostynets.org.ua/) побували у гостях. Неймовірного позиву набралися від спілкування, від добра, любові, від плодів їхнього великого служіння своїм громадам, нашій Україні.
с.Терновиця, школа, центр навчання дорослих. Директор школи, депутат Яворівськаої районної ради п.Ростилав Канус (Ростислав Канус​)-лідер громади.
Костел, де хрестили духовного провідника українського народу Андрея Шептицького. Зовсім близько родинне село Шептицьких Прилбичі. Костел чекає на своє повернення у лоно рук будівничих(.
Обідаємо у с.Франкове (Янів). Рівень піцерії у селі дотягує до кращих піцерій у Львові)))
Екоферма і мудра життєва філософія п.Руслана, натуроліста) і гармонійного оптиміста.
Краєзнавчий музей традиційного і сучасного мистецтва. Виставка “О! Це моя Яворівщина”, центр навчання дорослих, центральний офіс ГО “Гостинець”. Дискусія про справи громадські і перспективні.
с.Шкло. Бібліотека. Центр навчання доролих. Вчимося рогозоплетіння. Все скуповуємо і їдемо далі)
с.Старичі. Школа, як осердя розвитку громади, як зразок творчості, креативу, неймовірної енергії і позитиву. Та зрештою високого рівня довіри. Минулого року залучили із джерел позабюджетних 10 млн. грн на термомодернізаціію!!!! Директор п.Наталія Косик розриває шаблини мислення.
Повертаємося до Новояворівська. Вже чекають мер міста!!! Так так. Чекають і чемно вислуховують все про фонди громад України від директора Школи Фондів громад п.Оксани Рудої. Доповнюють польські друзі, які з нами від самого початку і діляться своїм досвідом роботи у громадах. Обмінюємося подарунками. Прощаємося.
Побачене вражає. Вражає людська любов, віра, надія і душевна теплота.
Ви неймовірні, дорогі наші друзі!
Дякуємо п.Леся Більська-Косик​, її чоловікові Іван Більський​, п.Наталії Косик, п.Ростилаву Канусу за те, що великого бажаєте! Бо власне такі як Ви змінюєте Україну, розпочинаючи від себе, створюючи навколо себе кола любові, добра і світло просвіти.
Слава Україні!

Фотоальбом

PS. Даю дуже багато фотографій, спеціально, щоб передати дух цих немовірних мандрів по Яворівщині. Мандри, які мотивують!

Публікація на сайті ГО “Гостинець” із деталізацією що і як)))-http://www.gostynets.org.ua/index.php/novyny/195-ahenty-pozytyvnykh-zmin-hromadyavorivshchyny