V Форум розвитку громадянського суспільства: вже можна зареєструватися!

Форум розвитку громадянського суспільства – найпотужніша національна платформа для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку всього громадського сектору на найближче майбутнє. Місце, де «всі зустрічаються з усіма», де кожна проведена хвилина додає професіоналізму, де отриманого заряду натхнення вистачає на весь наступний рік!

Щороку тут зустрічаються громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

За хорошою традицією Форум проводитиметься у «багато локацій + багато подій». Крім вже звичних міні-тренінгів, майстер-класів та панельних дискусій Форум потішить можливістю стати свідком «відкритого інтерв’ю», подивитися соціальне кіно, попити кави в «Цукерні відкриттів» і навіть стати справжнім дослідником у лабораторії організаційного розвитку! Усе можливо на Форумі – тож, реєструйтеся, долучайтеся, творімо Форум разом!

Реєстрація відкрита за посиланням: http://cd-platform.org/5-civil-society-development-forum-registration

ГеографіяУкраїна

ОрганізаторІСАР Єднання

АдресаНСК “Олімпійський”

Час події09:30

Вартістьбезкоштовно

E-mailplatform@ednannia.ua