III Проща Милосердя до Унівської Святоуспенської Лаври під гаслом – “Велика сила малої пожертви”

14 червня 2015 р. Фонд громад “РІДНЯ” здійснив третю Прощу Милосердя до Унівської Святоуспенської Лаври під гаслом – “Велика сила малої пожертви”.

Це вже третя проща милосердя, дві з яких було проведено в Уневі. 207 учасників Прощі із м.Стрия, м.Моршина, м.Жидачева, м.Ходорова, смт.Журавно, м.Жовква, м.Самбір, м.Ст.Самбір, м.Пустомити змогли разом помолитися, запричащатися, набратися сил у цьому надзвичайному духовному місті. Архиєрейське богослужіння очолив Владика Теодор, єпископ Тернопільсько-Зборівський, який щойно у травні отримав свячення. До нас під час Богослужіння долучилася група паломників із Міжнародного велопробігу “Церковні Святині – Богу та Світу” на чолі із Богданом СИДОРАКОМ, які поверталися із Польщі.

Згодом частина прочан відвідала храм 15 ст. у с.Глиняни, де мали можливість торкнутися чудотворного образу (із 1938 р був виданий відповідний декрет Папою Римським) та помилуватися безцінним шедевром дерев’яного зодчества наших пращурів. Всі щасливо повернулися додому, щоб ще довший час тримати цю теплу зустріч у своєму серці та зігрівати любов’ю інших. Щиро дякуємо директору фонду п.Оксані ШМІЛИК за велику організаційну працю, а також представникам фонду “РІДНЯ” на відповідних територіях і о.Олегу, який від Стрийської єпархії подбав за нас, виконуючи на високому духовному рівні свій обов’язок духовного провідника.

Про фонд громад “РІДНЯ”:
Плід спільної праці, а це дуже важливо: створений кредитною спілкою “ВИГОДА” та Стриською єпархією УГКЦ в 2011 р. Головна мета – плекати благочиність та сприяти реалізації місцевих ініціатив.
Детальніше про фонд: ridnya.org.ua

Автор допису та фото – ПЕТРО МАКОВСЬКИЙ

https://photos.google.com/share/AF1QipM0kTm03R8Lz93VdweRF7F_5PpDIr-AkM1MgajMzG4L7l1ow7i02P95AQXlxChcrQ?key=VkctVGkwc0EydzZrTXNaNF9BaXhteTNLLUZuemhR