ШКОЛА ФОНДІВ ГРОМАД у дописах на Фейсбуці її учасників

«Школа Фондів громад 2019 для початківців у с. Розгірче, що провів Стрийський фонд громад «Рідня», зібрала 32 учасників для яких 8 тренерів творили атмосферу, що надихає до діяльності та активності в [...]

«Школа Фондів громад 2019 для початківців у с. Розгірче, що провів Стрийський фонд громад «Рідня», зібрала 32 учасників для яких 8 тренерів творили атмосферу, що надихає до діяльності та активності в громадах…»

«Це була творча майстерня підготовки майбутніх проектів. Головна емоція і результат – включення учасників! Неймовірна атмосфера позитивних людей що творять реальні зміни в Україні…»

«Перший робочий день добігає кінця, а Школа фондів громад продовжує роботу. Як формулювати місію, розробляти стратегію діяльності, що відноситься до компетенції фонду громади, які проблеми вирішують такі фонди і хто їх окреслює, що є чинниками успіху і які перешкоди стоять на шляху діяльності? Надзвичайно емоційно, цікаво, пізнавально…»

«Приємно спостерігати за людьми, які прагнуть змін, насамперед в собі, щоб провести нашу країну до успіху…»

«Праця, що надихає. Дуже цікаві люди з цілої України (з Донецької, Запорізької, Київської, Дніпропетровської, Миколаївської, Рівненської, Вінницької, Черкаської та Львівської областей). Плануємо творити фонди громад, що матимуть високу спроможність. Сьогодні “засіваємо” перший модуль навчання, напружене домашнє завдання, а влітку будемо “збирати врожай” – другий модуль…»

«Другий день інтенсивної праці. Досвідчені тренери, неймовірно цікаві виступи, кращі практики фондів громад з усієї України, безліч ідей і цікавих проектів, готових до реалізації. Все це – Школа фондів громад!..»

«Практичні теми для практичних учасників: форми пошуку коштів через благодійні аукціони, благ сніданки, формування ендавменту та способи його поповнення, управління ним, невдачі фондів та аналіз причин і просто багато, багато інтерактивну…»

«День 3-й Школи фондів громад розпочався неймовірною екскурсією до Печерного монастиря села Розгірче… на нелегкий шлях до монастиря не звертали уваги, адже нас супроводжували неперевершені мальовничі краєвиди, дружня атмосфера, цікаві історії та романтичні легенди…»

«Це місце, де учасники набралися духовної сили, щоб понести її в Україну, у свої громади…»

«Школа фондів громад завершилася проведенням надзвичайно цікавої і корисної ділової гри «Світ громад», яка охоплює всі сторони життя суспільства: особисті фінанси, підприємницьку ініціативу, організаційні здібності, комунікативні навички, здатність працювати у команді, соціальну відповідальність перед громадою. Гра настільки захопила всіх учасників, що не хотілося залишати Цісарське урочище, яке на кілька днів перетворилося на окрему громаду з найкращих представників України…»

«Ось і закінчила свою роботу Школа фондів громад… навіть трішки сумно, адже за декілька днів ми стали однією великою родиною… Ще раз хочеться висловити слова вдячності Святослав Сурма, Петро Маковський, Ігор Ковердан та всім, хто організував цей неймовірний захід, створив найщирішу і найтеплішу, незважаючи на мороз і сніг, атмосферу, яка панувала в ці дні… Ви поділились самі і дали можливість поділитись безцінним досвідом учасникам…»

«Ви об’єднали всі регіони України, поєднали серця найактивніших її представників у прагненні робити добро. Це було неперевершено: цікаві виступи, емоційні обговорення, дискусії, готові до втілення креативні ідеї та проекти й незабутній вечір з українськими колядками та піснями. Ми отримали готові алгоритми і механізми дій, навчилися формулювати місії і розробляти стратегії, знаходити і залучати ресурси, виявляти точки перетину з бізнесом і владою. Ви подарували неймовірні емоції від спілкування однодумців, нових друзів, бажання творити добро і, саме головне, віру в нашу силу, в нашу Україну!..»

«Якщо порівняти передчуття перед та після завершення Школи, то виявиться що ми недооцінили синергії натхненних людей спільною ідеєю праці для громади, а це стало основою творчої атмосфери та позитиву… Перший модуль навчання, організований Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” завершився, тепер, попереду, складне домашнє завдання та літній модуль…»

«Щира подяка Школі Фондів Громад за запрошення взяти участь у роботі Школи в якості тренера та експерта. Не часто науковці можуть так безпосередньо спілкуватися із практиками досліджуваних тем. Це надзвичайно почесно і відповідально. Щира подяка за оцінку моєї наукової роботи. Маємо намір у Дніпровській політехніці відкрити дослідницьку тему з напрямку діяльності фондів громад України…»

«Подяка всім хто долучився до організації Школи, а це наші друзі з ІСАР «Єднання», членам Правління та Наглядової ради «Рідні», перевізникам, кухарам, господарям готелю, місцевим народним музикам, сільському голові села Розгірчого, багатьом іншим доброзичливим партнерам та звичайним людям… Без Вас Школа фондів Громад не відбулася б і не стала знаковою для України…»

35 ПРЕДСТАВНИКІВ ФОНДІВ ГРОМАД УКРАЇНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЗИМОВІЙ СЕСІЇ ТРИДЕННОГО БАЗОВОГО НАВЧАННЯ У ФОНДІ РІДНЯ.

Опубліковано Благодійний фонд "Фонд громад "РІДНЯ" Понеділок, 28 січня 2019 р.

Альбом світли із Школи Фондів Громад

Залишити коментар