РІЧНИЙ ЗВІТ КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ “ВИГОДА”

     Фонд громад “Рідня” щиро вітає одного із своїх засновників – кредитну спілку “Вигода” із 25-літтям. Радимо ознайомитися із цікавим звітом спілки та познайомитися із статтею на сторінках 18 [...]

     Фонд громад “Рідня” щиро вітає одного із своїх засновників – кредитну спілку “Вигода” із 25-літтям. Радимо ознайомитися із цікавим звітом спілки та познайомитися із статтею на сторінках 18 та 19 звіту про історію нашої співпраці та закладену в неї філософію благодіяння.

     Робота над звітом велася майже дев’ять місяців… за такий час формуються і народжуються діти). Символічно. Було багато дискусій що, як і де. Дякуємо тим, хто спробував себе у ролі “адвокатів диявола”)). Ви задали багато правильних питань, які дозволили редколегії напружуватися і покращувати матеріал і дизайн. Все уляглося. І тепер все так як має бути).

     Ось тепер звіт у відкритому доступі. Ми дуже сподіваємося, що він дійсно відкриває всі грані служіння нашої економічної самоорганізації, показує неймовірний потенціал співпраці та солідарності пересічних людей, демонструє силу кооперативних та етичних цінностей співдії. Заохочуватиме інших людей до розвитку економічних форм самоорганізації на основі одвічних цінностей. Наше гасло було і є -“Свій до свого по своє” і “Спільно до добра та краси”.

     Ми можемо! І будемо!

     Слава Україні!

     Посилання на ознайомлення зі звітом:   https://issuu.com/markorudyk/docs/binder2

Залишити коментар