Новий восьмий конкурс проектів нашого фонду

Шановні Друзі! Фонд громад «Рідня» оголошує про приймання заявок проектних ідей на Восьмий Конкурс проектів для заохочення і підтримки громадської активності мешканців населених пунктів, де поширюється діяльність КС «Вигода» та [...]

Шановні Друзі!
Фонд громад «Рідня» оголошує про приймання заявок проектних ідей на Восьмий Конкурс проектів для заохочення і підтримки громадської активності мешканців населених пунктів, де поширюється діяльність КС «Вигода» та Стрийської Єпархії.

Завершення прийому заявок проектних ідей – 10 березня 2019 р. 24:00 год

У Конкурсі можуть взяти участь як зареєстровані громадські організації, парафіяльні громади, освітні заклади, органи місцевого самоврядування так і ініціативні групи у партнерстві із зареєстрованими громадськими організаціями.

Детальніше про роботу фонду громад “РІДНЯ” та оголошення про конкурс читайте на сайті, фес-бук сторінці та фейс-бук події.

В рамках Конкурсу будуть виділені кошти для реалізації проектів, які відповідатимуть програмам, що діють у фонді громад «Рідня»: «Допомога потребуючим» – до 30 тис. грн., “Допомога дітям з особливими потребами» – до 30 тис. грн, «Місцеві ініціативи» – до 5 тис. грн, «Молодіжний Банк Ініціатив» – до 5 тис. грн, «Місцева Школа Фондів Громад» – до 5 тис. грн.

Одна організація або ініціативна група може подавати необмежену кількість проектних ідей. Важливо, що кожна проектна ідея мала окрему відповідальну особу, а ініціативна група мала не менше як на 50% інший склад.

До участі у програмі “Місцева школа фондів громад” заохочуються вже діючі громадські організації або ініціативні групи в окремих населених пунктах.

Після розгляду заявок проектних ідей учасникам конкурсу буде запропоноване до 25 березня 2019 р. безкоштовне навчання для заповнення проектних аплікацій для фінансування.

Успішні подані проектні пропозиції після навчання, на підставі експертної оцінки отримують фінансування у розмірі, зазначеному на кожну з програм. Більші суми допускаються, але потребуватимуть окремого рішення фонду громад «Рідня».

Для початку нашої співпраці, просимо уважно заповнити форму заявки.

Залишити коментар