Літо завершується, наші справи – ні!

Гарний підсумок літньої співпраці МБІ Фонду “Рідня” та Молодіжний Клуб Лідерів Стрийщини… Будуємо нові плани… Сьогодні спільно з Молодіжний Клуб Лідерів Стрийщини та МБІ Благодійний Фонд “Рідня” підвели підсумки нашої [...]

Гарний підсумок літньої співпраці МБІ Фонду “Рідня” та Молодіжний Клуб Лідерів Стрийщини… Будуємо нові плани…

Сьогодні спільно з Молодіжний Клуб Лідерів Стрийщини та МБІ Благодійний Фонд “Рідня” підвели підсумки нашої спільної праці над проектом “Стрий Summer Фест”! Цей пост буде моїм вираженням великої ПОДЯКИ усім, хто брав участь в організації фестивалю, допомозі та активній діяльності. Найперше дякую нашій чудовій молоді, які є випускниками Школа лідерства для підлітків “Шанс”!

Їм від 12 до 16 років, а вони вже створюють власні проекти, вчаться стратегічно мислити та реалізовувати свої неймовірні ідеї в життя! Богданка Павловська та Уляна Кирилів– нашим чудовим дівчаткам, які поставили танцювальний флешмоб, Олесь Бурин (Oles Buryn), який відповідав за технічну частину та організацію Вуличного університету, Denya Kyklyak за організацію велопробігу, Andriy Lesiv за організацію бігового марафону і усій його сім”ї, які активно долучилися до проведення фестивалю, Ярина Біла, Ірина Мартинів та Влада Шимків за організацію аквагриму та арт-терапію! Усім іншим учасникам за активну участь!!!!

Дякую МБІ Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” ПЕТРО МАКОВСЬКИЙ та особисто Святослав Сурма, який активно допомагав нам в реалізації ідеї до проекту. Друзі, це людина з великим серцем, глибокою мудрістю, та чудовим підходом до дітей. Вірю, що у нас буде чудова співпраця і багато цікавих ініціатив.

Хочу подякувати Olga Martsinyuk та працівникам сектору реагування патрульної поліції Стрийського відділу поліції, які подбали за безпеку дорожнього руху та охорону публічного порядку під час проведення заходів.
Дякую директору СШ № 5, Валовін Марія за музичну апаратуру для проведення танцювального флешмобу!!! Це для нас дуже цінно і важливо. Чудово, коли у нас такі чудові керівники в навчальних закладах!

Ходовицька Марічка щиро дякую за інформаційну підтримку та активну участь у наших заходах!!! Ви невтомна бджілка, яка встигає і бігти у марафоні і зняти репортаж та висвітлити все це у новинах! Дякуємо!!!
Стрийська міська центральна лікарня, а саме медперсоналу, за медичне забезпечення нашого заходу!!!
Велике спасибі усім, за допомогу і активну участь!
РАЗОМ МИ СИЛА!!!

Залишити коментар

Напишіть Ваше Ім'я.
Будьласка напишить коментар.