ЗУСТРІЧ З РОМАНОМ ЯЦКІВСЬКИМ

     До фонду «Рідня» завітав відомий стриянин Роман Яцківський, зібравши коло зацікавлених і небайдужих людей. Досвід пана Романа, який входить до кола керівників об’єднання кредитних спілок США з Чикаго. [...]

     До фонду «Рідня» завітав відомий стриянин Роман Яцківський, зібравши коло зацікавлених і небайдужих людей. Досвід пана Романа, який входить до кола керівників об’єднання кредитних спілок США з Чикаго. Тема зустрічі – економічна самоорганізація громади, завдяки її учасникам, стала набагато ширшою. Торкалися тем відповідальності людей за стан справ в громаді. Про солідарність, між людьми, що об’єднані спільною метою. Про мету діяльності багатьох громадських утворень та вплив їх на формування обличчя громади.

     Громадські активісти Стрия ділилися своїми досягненнями, за що отримували щирі слова підтримки та запрошення до співпраці для користі громади.

     Розмову підхопила Галина Кавка-Прохна, з Клівленду США, президент благодійного фонду «Слава України», яка розповіла про свого стрийка, Василя Нагірного.

     Миттєвості зустрічі дивіться на фото нижче:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Залишити коментар