ВОЛОНТЕРСЬКА ПРОЩА ДО УНЕВА 2019

В неділю 2 червня 2019 року, відбулася Волонтерська проща Благодійного Фонду «Рідня» до Унева. З цієї нагоди Архиєрейську Божественну Літургію в церкві блаженних священномучеників Климентія та Леонтія очолив Преосвященний Владика [...]

В неділю 2 червня 2019 року, відбулася Волонтерська проща Благодійного Фонду «Рідня» до Унева. З цієї нагоди Архиєрейську Божественну Літургію в церкві блаженних священномучеників Климентія та Леонтія очолив Преосвященний Владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії.

У своїй проповіді розважаючи над євангельським уривком неділі сліпорожденого єпископ зазначив:

“Помастивши гряззю очі сліпому, Господь робить цей жест, щоб перевести людину в світ любові, світ твердості віри, світ впевненості в собі, світ визнання того, ким є Христос”.

Роздумуючи про волонтерське служіння в сучасному світі, владика Богдан наголосив, що волонтер повинен завжди бачити потреби оточуючих і вміти на них відповісти, наслідуючи Христа і зберігаючи гідність людської особи:

“Ісус Христос прийшов і побачив у сліпонародженому потребуючу людину. Можна багато коментувати, критикувати, а є люди які бачать потребу і не нарікають, а роблять добро,  навіть коли самі часом дуже багато втрачають”.

“Сліпороджений юнак, побачивши світ залишився вірним Христові. Тому бажаю сьогодні собі і кожному з вас, щоб ми завжди хотіли шукати Божу волю в нашому житті та були вірними Богові до кінця, бо хто побожний і чинить Божу волю, того Бог слухає”

, – сказав єпископ на завершення проповіді.

Після Літургії владика Богдан звернувся до учасників прощі: волонтерів, керівників благодійного фонду з духовною наукою, в якій поділився своїми роздумами про служіння ближньому, волонтерство та самопожертву.

Учасники прощі також висловили свої думки про дану подію:

Унівська лавра зачарувала своє гостинністю, коли трішки сонечка, трішки літнього дощичка та серйозна розмова спільно з владикою Богданом Манишином про волонтерство, війну та самопожертву. 
Вразила думка. Хочу поділитися відкриттям. До тепер я частенько зупиняв своїх друзів, коли вони кидалися в суцільну критику інших. Вони на мене здивовано дивилися, думаючи, а як інакше “змінювати” світ. А владика запропонував дуже цікаву іншу формулу: “Критикуй, але ділами, візми і зроби краще”. Як просто уникнути суперечок і як складно це здійснити під впливом телевізора, що паралізує ініціативу. Така проща надихає змінюватися та активніше діяти.

Святослав Сурма

Творімо добро разом!!! Волонтерська проща до Унева, де наші випускники Школа лідерства для підлітків “Шанс” – Стрий отримали подяки від владики Богдана Манишина, за служіння, жертовність, готовність творити добро. Щиро дякую за те, що ми маємо змогу співпрацювати з Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ”, де наша молодь може долучитися до важливої, суспільно-корисної праці, творити зміни у своєму місті та своїй країні. Пишаюся вами. Дякую, Святослав СурмаПЕТРО МАКОВСЬКИЙІгор Ковердан за вашу щоденну, надзвичайно важливу діяльність. Ви Агенти змін, які вчинками вкотре підтверджують, що разом ми СИЛА, яка творить дива!

Ірина Яців

Фотогалерея події тут

Залишити коментар